TEMİZ MODA HAREKETİNDEN MARKALARA “BLACK FRIDAY’DE BANA GELME!” ÇAĞRISI

Bego Jeans Türkiye’nin ilk Dijital Outdoor Kampanyasını Kullanarak  “Black Friday ile Bana Gelme!” diyor. Bego Jeans, geçtiğimiz yıl başlattığı “Black Friday’de Kapalıyız!”projesinin 2. yılında “Black Friday ile Bana Gelme!” diyerek bu kez tüketicilerin maruz kaldığı yoğun kampanya iletişimine ve bunun tüketicilerde yarattığı psikolojik baskı, stres ve  zaman kaybına dikkat çekiyor. 

Bego Jeans giderek kontrolden çıkan bu tüketim kültürünün sürdürülebilir olmayan sonuçlarına ve ardındaki gerçeklere dikkat çekerek bu yıl farklı bir yöntem ile tüketicinin gözünden markalara sesleniyor. 

TÜİK verilerine göre Gayri Safi Yurtiçi Hasılası en yüksek olan 6 ilin (İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Kocaeli, Antalya) outdoor reklamları olarak adlandırılan bilboard, megalight, direk reklam, duvar reklam gibi alanlarını, dijital olarak kampanya için özel hazırlanan görsel ve söylemlerle giydirdi. 

BEGO JEANS Türkiye ve dünyadaki artan sürdürülebilirlik reklamları ile uygulamalar arasındaki çelişkiyi sorgulamak için hem tüketiciyi soru sorma, karşı durma konusunda tetikliyor hem de üreticiye reklam yaparak, dünya nüfusunun tüketemeyeceği çok ve sağlıksız üretip İNDİRİM yaparak ve satamadıklarından çöp dağları oluşturarak değil gerçek çözümlerle gelmeleri konusunda uyarıyor.

PROFİL MASKE ve FRAMELERİ

Adım Adım profiline bu maskeleri nasıl eklersin ?

  1. Adım beğendiğin MASKE’yi buradan indir.
  2. Profil fotoğrafını siteye INSERT PHOTO’dan ekle
  3. Fotoğrafı yükledikten sonra sağ altta çıkan “insert image as border” seçeneğini seç ve indirdiğin MASKE’yi yükle
  4. Son olarak SAVE IMAGE’i tıkla

Galeriden sesine söz olacak slogan ve görseli Sosyal Medya Hesabında PAYLAŞ. Etkiyi ARTIR

İstanbul

Bu hashtaglerde buluşalım

#blackfridayilebanagelme #surdurulebilirdegilsenbanagelme

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön