Bego Jeans misyonunu tamamladı!

Temiz Moda Hareketi’nin öncülerinden olan Bego Jeans, ilk kurulduğu günden bu yana hem üreticilere, hem de tüketicilere ışık tutmayı hedefledi. Sürdürülebilirliğin temel prensipleri olan çevreye ve doğaya saygılı, işçi haklarını gözeten, adil üretim ve tüketimi tüm dünyanın gündeminde tutmayı misyon edindi.

Bego Jeans, %100 geri dönüştürülebilir ürünler üreterek hem moda sektörüne, hem de tüketicilere “daha yavaş, daha adil ve daha sürdürülebilir” bir modanın mümkün olduğunu; üretiminde en çok emeğe ihtiyaç duyulan ve en çok kimyasal kullanılan kot ürünlerini dönüştürerek gösterdi. Bu dönüşüm yolculuğunu hem Türkiye’den, hem de dünyadan üniversitelerle, kurumlarla, modanın dönüşüm ihtiyacına inanan ve arzu eden modacılarla; akademisyenler, aktivistler, sorumlu tüketiciler, yoldaşı olan ve her türlü fedakarlığa hazır güzel kalpli ajanslar-şirketler ve bu fikre gönülden inanıp etki yatırımı yapan değerli melek yatırımcılar ile mümkün kılabildi.

Gelinen noktada Bego Jeans, bu fikre inanan ve bu fikir için mücadeleye koyulmak isteyen ve hatta koyulan herkese yol gösterici oldu; olamaz denileni mümkün kıldı. Ve artık Bego Jeans, bir teorinin ötesine geçerek pratikte fikrini ispatlamış halde, bir marka olarak misyonunu tamamlamış bulunuyor.

Bir kot markası olmanın çok ötesinde, bir fikrin somutlaşmış hali olan Bego Jeans, yolculuğunda kendisine eşlik eden herkese canı gönülden teşekkür ediyor.

Bu karar Bego Jeans için bir veda olsa da, Bego’nun değişim dönüşüm mücadelesi devam ediyor. Bu, aynı yolu farklı bir motivasyonla yürümek ve yürütmek üzere yeni bir başlangıç.

Bego Jeans’ten Veda Zamanı: Sürdürülebilir Denim Ürünlerimizde Özel Kapanış İndirimleri!

Bego Jeans olarak sunduğumuz ürünleri kapanış öncesinde özel indirimlerle sizlere sunuyoruz. İlk günümüzden bugüne hep ihtiyacınız varsa alın, yoksa almayın dedik. Şimdi bu ürüne bir daha erişemeyeceğiniz için, %100 sürdürülebilir bir kotunuzun olması için sizi alışverişe davet ediyoruz. Bizi desteklediğiniz için teşekkür eder, bu son fırsatı kaçırmamanızı dileriz.

Ürünler

Yazı oluşturuldu 15

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön